14 styczeń 2018 Published in BLOG Written by 

Oklejanie witryn Rzeszów

Rate this item
(0 votes)

Wyklejenie witryn jest bardzo popularną formą rezentacji produktów i usług firmy. Z wyklejonymi witrynami spotykami się w galeriach handlowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, stosują tą formę supermarkety, małe i większe sklepy, punkty usługowe itd.

W oklejaniu witryn korzysta się kilku rodzaju folii:

Wyklejanie witryn folią OWV

To tak zwana folia dziurkowana. Jej cechą charakterystyczną jest to, że w ciągu dnia z zewnątrz widać reklamę, ale od wenątrz lokalu widać to co jest na zewnątrz. Sytuacja zmienia się jednak po zmroku, bo gdy wewnątrz lokalu jest jasno, a na zewnątrz już ciemno to z pola widać wszystko co dzieje się w śroku, a z kolei ze środka nic nie widać na zewnątrz.

 

Wyklejanie witryn folią pełną

Używa się najczęściej folii monomerowych lub polimerowych, można zakleić witryny częściowo lub w całości. Te folie nie przepuszczają światła, albo przepuszczają go bardzo mało i przez te folie nic nie widać.

 

Wyklejanie witryn folią szronioną, frosted

W przypadku folii szronionej stosuje się wiele kombinacji, mozna wykleić witryny w calości, celem zachowania prywatności, wyciina się w niej też wzory, logopyty, czy tekst.

Folii szronionej często używa się jej do celów dekoracyjnych.

 

Wyklejanie witryn foliami plotowanymi

 Używa się w tej technice folii barwionych w masie, krótko lub śrenio okresowych. Wycina się z tych folii logotypy, wzory lub litery. Często są używane do wszelkiego rodzaju promocji w sklepach, gdzie doskonale prezentują się na witrynach.

 

Last modified on sobota, 20 styczeń 2018 17:43

Nasze strony:

abc