Oklejanie samochodów

Niech zobaczą Cię tłumy

Oklejanie samochodów Rzeszów - Dębica

Reklama na pojazdach stanowi bardzo ważną część strategii marketingowej. Nieważne, czy dysponujemy jednym samochodem, czy flotą. Obrandowanie samochodu da Ci reklamę, za ktrórą za płacisz tylko raz, a będzie pracować nawet przez parę lat.

Obecnie bardzo popularną metodą promocji firmy jest reklama na samochodach. Dlatego też mobilna reklama jest bardzo często wykorzystywana przez nowoczesne firmy dla celów promocyjnych i identyfikacji wizualnej firmy. Oklejanie samochodów to doskonały sposób na szybką i skuteczną reklamę, trafiającą do wielu odbiorców.

Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem samochodów w całości i oklejaniem poszczególnych elementów karoserii. Oferujemy przygotowanie projektu graficznego reklamy, Technologia stosowana w reklamie samochodowej, umożliwia wykorzystywanie niestandardowych projektów graficznych i kolorów. Dzięki naszej kreatywności Twój samochód możne zmienić się w przyciągającą uwagę reklamę mobilną.

Stosujemy folie najwyższej jakości, gwarantujące trwałość nadruku i nasycenie barw. Branding floty samochodowej za pomocą naklejek firmowych, świetnie sprawdza się w każdym przypadku, gdy nie chcemy oklejać całego auta i zależy nam na dyskretnej reklamie. Usługa szczególnie często wykorzystywana w przypadku samochodów kadry menadżerskiej. Oferujemy wykonanie profesjonalnych i estetycznych naklejek na auto, logo, znakowania aut.

Reklama na pojazdach stanowi bardzo ważną część strategii marketingowej. Nieważne, czy dysponujemy jednym samochodem, czy flotą. Obrandowanie samochodu da Ci reklamę, za ktrórą za płacisz tylko raz, a będzie pracować nawet przez parę lat.

Wykonujemy projekty i aplikację foli na wszystkich rodzajach pojazdów, praktycznie wszystkimi rodzajami folii, począwszy od ploterowych folii ekonomicznych po folie do zmiany koloru, czyli tzw, wrappingu.

 

Tworząc wizerunek twojej firmy, świadczymy między innymi usługi w zakresie projektowania grafiki samochodowej i oklejania samochodów. Od momentu zaprojektowania, poprzez produkcję grafiki na samochód aż po jego wyklejenie i obróbke najdrobniejszych detali na twoim pojeździe. Naklejki reklamowe na twoim samochodze firmowym mogą  mieć dowolny kształt i rozmiar. Reklamę można umieścić na całej powierzchni auta lub na wybranych elementach w zależności od preferencji i budżetu klienta. Oferujemy usługi graficzne i pomoc w tworzeniu najlepiej dopasowanej reklamy do potrzeb twojej firmy. Grafikę reklamową wykonujemy różnymi technikami, moga to być wydruki solwentowe, UV lub cięcie ploterowe.
Wyrduk można wykonać na róznych rodzajach foli (matowych, błyszczących, odblaskowych)

 

Gdzie działmy?

Oklejamy samochody zarówno w Rzeszowie jak i w Dębicy

 

 

Rodzaje używanych przez nas foli:

Folie polimerowe

Są droższe od folii monomerycznych ale za to trwalsze.  Przeznaczone są na powierzchnie płaskie oraz lekko załamane, pofałdowane, obłe (maska , dach). Najczęściej używane są do reklam ciętych ploterowo (różego rodzaju napisy, dane kontaktowe) Niestety folie polimerowe ciężko jest zastosować na trudnych i głębokich przetłoczeniach, na powierzchniach trójwymiarowych i newralgicznych elementach nadwozia. Nie dyskwalifikuje to wyboru „polimerów” do auta – należy jedynie mieć na uwadze fakt, że idealne oklejenie jest możliwe na płaskich i lekko załamanych powierzchniach. 

Folie wylewane

Są foliami długookresowym, najdroższymi na rynku. Ale o wysokiej trwałości grubość ok 50-100 mm, z przeznaczeniem na powierzchnie trudne i głębokie przetłoczenia. To folie stworzone
do oklejania samochodów i innych pojazdów. Można je łatwo dopasować do formy podłoża. Folie wylewane stosować można na większej liczbie powierzchni, gdzie trwałość i efekt ma ogromne znaczenie. Pozwalają na pełne krycie oryginalnego koloru nadwozia, posiadają większoną odporność na czynniki mechaniczne. Najczęściej stosowane w zmianie koloru nadwozia oraz pełnokolorowej grafice – reklama na samochodzie.

Folie One Way Vision (OWV)

Jest to folia perforowana, rodzaj folii samoprzylepnej, najcześciej do oklejania szyb samochodów, okien, czy witryn sklepowych. Folia One Way Vision ogranicza emisję promieni słonecznych, co jest bardzo praktyczne latem ale nie przeszkadza w widoczności na zewnątrz. Najprościej mówiąc, folia ta ma strukturę podobną do plastra miodu, czyli ścianki z przeźroczystymi otworkami. Folie różnią się między sobą stopniem perforacji.


Dlaczego warto oklejać samochód?

- Folia chroni lakier przez cały okres jej użytkwania
- Folia nadaje oryginalny i niepowtarzalny wygląd, dzięki temu twój samochód ma niepowtarzalny wygląd
- Stosowane przez nas folie charakteryzują się wysoka trwałością i są odporne na promienie UV.
- Pielęgnacja karoserii jest taka sama jak powierzchni lakierowanej.

 

Cena! Ile kosztuje oklejanie samochodu?

Wszystko zależy od rodzaju użytej folii i ilości kejanej powierzchnii.

Z folii ekonomicznych samochodów nie oklejamy!

Polie polimerowe z których wycinami napisy i logotypy - 90-100zł netto za m2.

Polimerowe folie z zadrukowaną grafiką to koszt ok 100zł netto za m2

Folie wylewane z zadrukowaną grafiką to koszt 150-170zł netto za m2.

Na oklejenie dajemy gwarancję, że nic się nie odkleji oraz gwarancje na trwałość kolorów.

 

Interesuje Cię profesjonalnie oklejanie samochodów?


Masz ochotę na zmiane?


Chcesz wyróznić się z tłumu albo wypromować swój produkt?


Zapraszamy do das!

 

 

OKLEJANIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

 

 

OKLEJANIE SAMOCHODÓW RZESZÓW

Zapraszamy klientów z Rzeszowa i Dębicy  do profesjonalnego oklejania samochdów. Używamy folii polimerowych lub wylewanych, dzięki czemu jestemy spokojni o reklamę na waszym samochdzie.


 

Nasze strony:

abc