Nasze realizacje

Dodajemy tu nasze najciekawsze realizacje

Rafał

Nowa szata graficzna dla strony www firmy BudPol

Klient:
BudPol - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

 strony internetowe Mielec

Przy współpracy z klientem stworzyliśmy nowy projekt graficzny oraz wdrożyliśmy go w system CMS. Głównym założeniem było jasne i proste przestawienie działalności firmy oraz stworzenie intuicyjnego interfejsu. Strona udostępnia dla klienta wiele możliwości, takich jak dodanie promocyjnego produktu do slajdera, obsługę formularzy kontaktowych czy mapy dla poszczególnych punktów usługowych. Wynik prac przedstawia się jak na makiecie powyzej, strona jest w pełni responsywna, poprawnie wyświetla się na urządzeniach desktopowych, tabletach jak i smartfonach.

Do wykonania strony www wykorzystaliśmy nowoczesne technologie oraz system zarządzania treścią Wordpress, aby klient mógł z latwoscia modyfikować treść podstron.

Zakres prac przy wykonaniu strony internetowej:
W pełni responsywna strona internetowa wykonana na podstawie opracowanej przez nas grafiki, lifting logo firmy oraz implementacja do systemu cms. Ponadto zabezpiecznie strony przed atakami z zewnątrz, konfiguracja SEO oraz zadbanie o skuteczne pozycjonowanie w sieci.

Wykorzystane technologie: CMS Wordpress,PHP, HTML5, CSS3, Bootstrap 3, jQuery

Tagged under

Klient:
Darkom - Nowoczesnse Rozwiązania Informatyczne

Wykonalismy projekt graficzny oraz serwis strony internetowej dla firmy Darkom z Dębicy.

Cała realizacja zajęła niecałe 2 tygodnie począwszy od koncepcji projektu, poprzez nanoszenie drobnych poprawek.

Końcowy wyglądał tak jak na grafice powyzej, strona jest w pełni responsywna, poprawnie wyświetla się na urządzeniach desktopowych, tabletach jak i smartfonach.

Do wykonania strony www wykorzystaliśmy nowoczesne technologie oraz system zarządzania treścią Wordpress, aby klient mógł z latwoscia modyfikować zawartość strony.

Zakres prac:
Responsywna strona internetowa wykonana na podstawie opracowanej przez nas grafiki, lifting logo firmy oraz implementacja do systemu cms.
Ponadto zabezpiecznie strony przed atakami z zewnątrz, konfiguracja SEO oraz zadbanie o skuteczne pozycjonowanie.

Wykorzystane technologie:
CMS Wordpress,
PHP, HTML5, CSS3, Bootstrap 3, jQuery

Adres:
www.darkom-it.pl

Tagged under

Nasze strony:

abc