Nasze realizacje

Dodajemy tu nasze najciekawsze realizacje

13 listopad 2016 Published in Reklamy świetlne Written by 

Kasetony reklamowe Dębica - Rzeszów

Rate this item
(0 votes)

Kasetony reklamowe są bardzo często wybieraną folrmą reklamy zewnetrznej jak i wewnęrznej. Wykonywane są praktycznie dla klientów z każdej branży.

Kasetony reklamowe wykonuje się obecnie w kilku technologiach:

Kasetony reklamowe z dibondu

kasetony reklamowe rzeszow

Od kilku lat liczba wykonywanych powoli rośnie w sosunku do innych. Jest to zasługa coraz większej dostępności dibondu oraz frezarek CNC, bez których produkcja takich kasetonów reklamowych jest niemożliwa. Dzieki tym maszynom w dibondzie jesteśmy w stanie wyciąć niemal każy napis i logo.

Ta forma kasetonów reklamowych jest najbardziej etetyczna ze wszytkich form. Nie posiadają widonej ramy konstrukcyjnej jak w przypadku kasetonów wykonywanych z profli aluminiowych. Tuli co przechodzi pod kątem prostym na wszystkie cztery boki bez łączeń. Wszytko za sprawą wykonania frezu i odpowiedniecgo gięcia i łaczenia dibondu.

Elementami, które w tch kasetonachpodświetlane, to te które zostały przednio wyfrezowane. Powierzchnie wykleja się od spodu nieco większym kawałkiem plexi opal, lub koloryzowanego (powinno uzywać się plexi wylewanego, a nie ekstrudowango, które jest zdecydowanie wytrzymalsze na warunki atmosferyczne i zmiany temperatury).

Efektem świetlnych jaki uzsyskujemy przy kasetonach z dibondu to świecące wyfrezowane i podklejne napisy i loga. Efekt zawsze jest rewelacyjny!

Najwiekszym jednolitym kasetonem reklamowych z dibondu jest wymiar 385x130cm, przy założeniu że głębokość kasetonu wynosi 10cm. Standardowo płyta dibondu ma wymiar 405x150cm.Przy stosowaniu mniejszych głęgokości należy stosować odpowiedniu dobrane moduły LED.

Kasetony z dibondu bardzo często stosuje się jako reklamy stoisk w galeriach handlowych, jako reklamy sklepów spozywczych, firm produkcyjnych i usługowych. Stanowią część składową pylonów/totemów reklamoych.

Kasetony reklamowe z profili aluminiowych

kasetony reklamowe rzeszów
Jeszcze kilka lat temu była to jedna z najczęstszych form wykonywania kasetonów reklamoych.

Obecnie wykonuje się je nieco rzadziej ze względu na rosnacą popularność kasetonów z dibondu. Czasem jednak warto pokusić się o taką technikę, tak jak w przypadku zdjęcia obok na którym pokazane są kasetony w tej technice, a efekt jest niemal oszałamiający :)

 

Zobacz realizacje kasetonów reklamowych - Rzeszów, Dębica

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Last modified on czwartek, 04 styczeń 2018 20:19
More in this category: « Litery świetlne rzeszów

Nasze strony:

abc